Túto službu sme vytvorili na základe klientov, ktorí riešili súčastne kúpu a aj zariaďovanie, či rekonštrukciu nehnuteľnosti. Veľa krát sa ocitli v začarovanom kruhu. Keď už vedeli čo chcú kúpiť, tak nevedeli koľko ich bude stáť dofinancovanie pri rekonštrukcii, alebo zariadení holobytu či holodomu.

Tak na základe skúseností pri riešení rekonštrukcií, či zariadení už vieme pred samotnou kúpou danej nehnuteľnosti odhadnúť v reálnych číslach koľko bude stáť dofinancovanie.

1. Analýza financií

V prvom kroku je dôležité oboznámiť sa s Vašou celkovou finančnou situáciou. V tom pomôže náš finančný expert, ktorý s vami prekonzultuje všetko potrebné, aby ste sa dostali ku číslam, ktoré sú pre vás potrebné vedieť skôr než začnete čokoľvek riešiť ohľadne kúpy nehnuteľnosti.

Na základe tejto analýzy vytvoríme plán ako dosiahnuť úspech pri kúpe nehnuteľnosti a tiež pri jej zariadení alebo celkovej rekonštrukcii.

2. Pomôžeme pri výbere nehnuteľnosti

Keď budeme vedieť v akých číslach sa podľa finančnej analýzy nachádzate, tak môžeme prejsť ku druhému bodu a tou je nehnuteľnosť. Porozprávame sa o možnostiach čo všetko je reálne pri Vašom rozpočte kupovať a realizovať, aby ste sa nedostali zbytočne do stavu, že nebudete vedieť dozariaďovať interiér, kvôli nedostatku financií.

3. Spravíme predbežný prepočet na zariadenie/ rekonštrukciu

Pri každej nehnuteľnosti je to inak. Kto sa stretol už niekedy s rekonštrukciou, či zariadením holobytu/ holodomu vie, že vždy sa vyskytnú záležitosti, ktoré nepredpokladal. Keďže my sa venujeme rekonštrukciám a zariadeniam interiérov už od roku 2009, tak už vieme odhadnúť čo nás a vás všetko v danej nehnuteľnosti čaká.

Po vašom výbere bytu či domu pôjdeme s vami na ohliadku ešte pred kúpou a spravíme vám predbežný prepočet na zariadenie alebo aj rekonštrukciu, aby ste už vopred vedeli čo vás finančne čaká. Tým pádom vieme vybrať vhodnú nehnuteľnosť bez zbytočných nepríjemných prekvapení.

4. Vybavenie hypotekárneho úveru

Teraz keď už máte vybratú nehnuteľnosť a už vieme aj vedľajšie náklady na realizáciu, tak sa môžeme pustiť do vybavenia hypotéky a iných úverov na dofinancovanie. Všetko vám pomôžeme vybaviť a odbremeníme vás od zbytočnej byrokracie. Tiež samozrejme spravíme potrebné poistenia nehnuteľnosti, aby sme vám zabezpečili spokojné bývanie.

5. Reliazácia interiéru (rekonštrukia/ zariadenie)

Počas doby kedy sa riešili záležitosti ohľadne vybavenia hypotéky a prefinancovania, sme začali robiť na dizajne zariadenia interiéru. Ak je to starý byt, tak riešime celkovú rekonštrukciu vrátane výmeny rozvodov vody, elektriky a možno kúrenia. Následne zariadenie kuchyne, kúpeľne a ostatného. Pri novostavbách je to jednoduchšia a aj menej finančne náročné.

Pozitívom na takomto celkovom riešení je to, že ešte len sa prepisuje nehnuteľnosť na vás, my už vieme čo a ako a tým pádom môžeme objednávať materiál a aj zariadenie na mieru a hneď po zapísaní nehnuteľnosti na vás začať s realizáciou.

6. Odovzdanie kľúčikov od nového bývania

Ubehlo pár týždňov a vy už máte v rukách list vlastníctva a tiež zrealizovaný interiér bytu alebo domu.

Tým že sme nezaháľali a máme tým ľudí, tak sme sa rýchlo vedeli o všetko postarať a vám môžeme odovzdať kľúčiky od bývania v expresnom čase.

Ak by ste chceli môžeme vás aj presťahovať, ale čo všetko budeme môcť pre vás spraviť sa dohodneme až pri osobnom stretnutí, na ktoré sa už teraz tešíme.