5 krokov k vysnívanému bývaniu + BONUS 

w

1. Spoznajme sa

Na úvodnom stretnutí si priblížime vaše požiadavky a vízie, ako by ste chceli aby váš interiér vyzeral a tiež finančné možnosti. Na základe nich sa môžeme pustiť do vzájomnej spolupráce a plánovania všetkých prác.

+

2. Riešenie dispozícií

Následne si podrobne prejdeme budúce dispozičné riešenie a taktiež aj vyriešenie sietí (voda, elektrika a pod.), ktoré vám zakreslíme. Je možné sa dohodnúť aj na užšej spolupráci a všetko doriešime so stavbyvedúcim.

l

3. 3D návrh

Zhotovíme grafickú vizualizáciu celkového priestoru či miestnosti. Súčasťou návrhu je aj vyriešenie dispozičných možností jednotlivých miestností. Cena návrhu sa odvíja od celkovej rozlohy interiéru a náročnosti. Cena je vždy individuálna. 

h

4. Cenová ponuka

Na základe niekoľkoročných skúseností vypracujeme cenovú ponuku, ktorá bude detailne obsahovať všetky položky a  práce, ktoré pri realizácii vzniknú. Keďže každé zariadenie je iné najpresnejšia cena je možná až po rozkreslení.

5. Realizácia na kľúč

Zabezpečíme celý proces od zamerania, rozkreslenia, výroby nábytku na mieru, dverí, podláh až po samotnú montáž. Samozrejme dá sa dohodnúť aj montáž TV či iných drobností. Potom už len prísť, prevziať si dielo a užiť si nový domov.

BONUS

Zabezpečujeme servis nábytku po jednom roku od jeho dokončenia. Servis zahŕňa napr. vycentrovanie dvierok, zásuviek a iného, ktoré sa môže vyskytnúť hlavne v novostavbách. Zavolajte a dohodneme si termín 🙂

Referencie

Daniel Buchta - rekoštrukcia bytu Dúbravka

Kvalitná a precízna práca. Kompletne prerobeny byt (kuchyňa+obyvacka pred 7 rokmi, spalna pred 4 rokmi, kúpeľňa +wc+chodba+pracovna tento rok). Aj po rokoch zachovaná kvalita. Vsetko zabezpecili mimo nas (elekrikara, mokre práce, skladanie nabytkov…). Pri ďalšej prerabke nehnuteľnosti sa opäť vratime k tejto spolocnosti.

Lucie Chovanová - kaviareň Coffee Brown Bean

Ďekujeme za vytvorení přijemného prostředi v naši kavárne, splnili jste naše veľmi naročné požadavky, rychlá komunikace, Všem odporucuji… 

Barbora Tichá - rekonštrukcia bytu Stupava

Rada by som sa podelila o moju úžasnú skúsenosť so spoločnosťou LKM interiér. Podľa predchádzajúcich skúseností, som sa rozhodla ich osloviť s kompletnou prerábkou môjho 1 izbového bytu. Prebiehalo to všetko presne tak ako som si predstavovala. Po prvom meraní, sme si povedali predstavy a doladili sme si detaily. Stačilo mi povedať iba predstavy o tom ako to mám napokon vyzerať a výsledok dokonca predčil všetky moje očakávania 😃 Nemusela som sa o nič starať, iba som odovzdala kľúče a v podstate som sa prišla iba pozrieť na výsledok, nakoľko všetky informácie som dostávala priebežne. Presne tak ako si predstavujem spoluprácu so spoľahlivou a renomovanou spoločnosťou akou LKM interiér je! 

Zuzana Koperniech - zariadenie domu BB

Skvelý tím kreatívnych a ústretových profesionálov, ktorí vedia splniť očakávania aj tých najnáročnejších klientov, ktorými my jednoznačne sme. Spolupracovali sme už nejeden krát a v budúcnosti určite opäť budeme. Marta a Peti,ešte raz veľká vďaka 🙂 

Tono Dvorský - kuchyňa

Velmi ochotni a velmi dobre vedia poradit. My sme si dali spravit kuchynu na mieru a vsetko bolo dodane a namontovane v terminoch, na nicom ani skrabanec a vsetko vyzera presne tak, ako sme si predstavovali a ako to bolo na vizualizaciach. A hlavne vseobecne to bola velmi prijemna spolupraca. 

Katarína Kučerka Kučerová - rekonštrukcia bytu BA- Rača

Kompletna rekonstrukcia bytu (od vypratania stareho nabytku, elektriky, rur, dizajnu, interieru, podlah atd.) Maximalna spokojnost a odporucame kazdemu. Cela prerabka bytu zacala presne na cas a ukoncila sa presne v dohodnuty den. Kto sa chce pustit do prerabania stareho povodneho bytu ako my, urcite by som sa rozhodla pre LKM interier na kluc. Do 6 tyzdnov budete mat byt podla svojich snov  

Ivana Tkačenková - kúpeľnová skrinka

Výborná komunikácia: odpísať na e-mail je dnes skoro už rarita, preto ma veľmi milo prekvapili rýchlosťou a milým prístupom. Skvelé poradenstvo: úprimne vysvetlili, čo je možné, čo je praktické a čo nie je dobrý nápad. Kreatívne riešenia na mieru pre malé priestory.

Katarína Boďová - kuchyňa Ružinov

Ďakujeme za skvelú novú kuchyňu. Dobrá partia, precízne odvedená robota, skvelá komunikácia. Vybrali sme na základe pozitívnych recenzií. Sme maximálne spokojní a odporúčame Vás aj ďalej🙂…

Oto Monath - zariadenie bytu Petržalka

Perfektne sluzby s pridanou hodnotou za ozaj ludske ceny, maximalny focus na klienta a jeho potreby… Od navrhu az po samotnu realizaciu som bol maximalne spokojny a bez pomoci pani Palkovej by som si zariadovanie bytu ani nevedel predstavit… jednoznacne mozem len odporucit!

Ivana Hanúsková - kuchyňa Petržalka

Na základe pozitívnych recenzii sme si vybrali túto firmu na prerobenie našej starej kuchyne a dobre sme spravili. Po telefonickom dohovore s pani konateľkou, sme si dohodli termín na obhliadku kuchyne. Pani Paľkova nás veľmi milo prekvapila, všetko nám povysvetlovala, poradila, povedali sme si v akej cene sa chceme pohybovať, vybrali sme si na vzorkovníku materiál a farby podľa naších predstáv. Práce prebiehali podľa dohodnutého času, striedali sa u nás maliar, elektrikár, vodoinštalatér a ostatní pracovníci, všetko to išlo ako na bežiacom páse. Konečne máme nádhernú a modernú kuchynu. Odporúčam 🔝 a ďakujeme za všetko 😉