Komplexné riešenie pre váš interiér
interier
kuchyna biela
komoda
&
Kuchynské linky

​Kuchyňa je srdcom domácnosti a keďže ju využívame veľmi často, preto treba dbať na správny výber kvalitných materiálov a jej funkčnom usporiadaní. 

Ponúkame Vám širokú farebnú škálu pracovných dosiek z rôznych materiálov. 

Laminátové pracovné dosky a postforming Vám zaručia dlhú životnosť. Všetky pracovné dosky majú špeciálnu úpravu proti poškriabaniu HPL laminát, sú odolné voči vyšším teplotám a vode. Spájanie pracovných dosiek robíme zámkovým spojom, ktorý pri montáži lepíme špeciálnym vodeoodolným lepidlom a tým Vám garantujeme dlhotrvácnosť spoju a tiež, že ho skoro vôbec neuvidíte.

  • Laminátové pracovné dosky a zásteny ponúkame od výrobcov: Duropal, Wodego, Egger, Getalit

Ak máte záujem o naozaj niečo luxusnejšie a ešte odolnejšie, tak máme pre Vás k dispozícii ďalšie materiály, ktoré sa vyrábajú po presnom zameraní na mieru. 

  • Umelý kameň od firmy CaesarStone, žula, prírodný mramor, Polystone na báze špeciálnej živice a minerálneho plniva, Neolith porcelánová keramika, ktorá môže byť tenká a pritom veľkoformátová 

Dvierka vyrábame z rôznych materiálov. Laminát, ktorý hranujeme výlučne 2mm ABS. Fóliované dvierka máme v rôznych tvaroch a prevedeniach s garanciou 5rokov. A namiesto lakonavých dvierok používame Akryl, ktorý je stálofarebný, má krásny hladký povrch a ako jediný materiál je opraviteľný v prípade poškriabania.  

  • laminát: Bučina, Egger, Kaindl, Duropal, Kastamonu, Fundremax. Fóliu a akryl od českej firmy Trachea.

Korpusy dodávame vyrobené z laminátu v hrúbke 18mm a hranujeme štandardne 0,5mm hranovacou páskou.

Na vnútorné vybavenie výsuvy, pánty, výklopy: používame kvalitné a rokmi overené značky, ktoré predĺžia životnosť kuchynskej linky. 

  •  Blum, Hettich, Kesseböhmer a Wireli

Dodacia lehota kuchynských liniek aj ostatného atypického nábytku na mieru je 4 až 5 týždňov.         

 

  

 
Polyston Egger Duropal
Bučina ddd Trachea Kaindl
Blum Hettich Wireli
Getalit
TEŠÍME SA NA VÁS !