"Nemusíte nikam chodiť,
 my prídeme k Vám"
interier
kuchyna biela
komoda
&

Služby

Pre našich klientov vytvárame a rekonštruujeme komplexné interiéry a poskytujeme im tak plnohodnotný servis. Vieme však bez problémov vyriešiť aj rozlohovo menšie interiéry alebo funkčne odlišné priestory (napríklad showroom, kaviareň,  ambulanciu, jednotlivé miestnosti - kuchyňa, kúpeľňa, obývačka, detská izba, spálňa, šatník  alebo tiež konkrétny kus nábytku).  

 

Náš zákaznícky servis, ktorý vieme plne obsiahnuť zahŕňa všetko, čo si kvalitná celková rekonštrukcia alebo čiastočné riešenie priestorov vyžaduje:

                    

 

                                                                            

 

 

 Ak chcete mať radosť z vlastného bývania, stačí nás kontaktovať.

 

NEMUSÍTE NIKAM CHODIŤ, MY PRÍDEME K VÁM. 

 

 

 

                                        REKONŠTRUKCIA ALEBO ZARIADENIE NOVÉHO BÝVANIA... AKO NA TO?

                                             

Ak staviate nový dom, alebo kupujete holobyt, prípadne chcete komplet zrekonštruovať starší byt či dom, je dôležité spraviť návrh kuchyne, kúpeľne a WC spolu s projektom celej stavby. Vďaka presnému návrhu môžete majstrom odovzdať rozmiestnenie rozvodov vody, elektroinštalácií a priečok a vyhnete sa tak zbytočným nákladom pri presúvaní, alebo dilemou, čo s aktuálnym stavom.

Treba si tiež zvážiť na aký účel má rekonštrukcia nehnuteľnosti slúžiť.

Zväčša sa jedná o 3 typy rekonštrukcie.

1. Zvýšenie hodnoty bývania, ktoré budete užívať veľmi dlhú dobu, možno aj navždy. Vtedy je dobré a priam až nutné pri rekonštrukcii vymeniť všetky rozvody vody a elektriky. Ďalším bodom je poriadne vyspravenie stien, stropov a podláh. Zariadenie ako je kuchyňa, kúpeľňa a WC by mali byť spravené z kvalitných materiálov a odborníkmi, aby ste mali pokojné bývanie bez dodatočných nákladov na veľmi dlhé obdobie. 

2. Bývanie na prechodné, teda kratšie obdobie. V tejto nehnuteľnosti sa väčšinou ráta s bývaním na obdobie piatich rokov a potom jeho následným predajom, s ktorým sa dofinancuje nové bývanie. Tu je dobré pozrieť aktuálny stav bytu a čo je v ňom potrebné a akútne spraviť, aby bývanie v ňom bolo konfortné. Zrekonštruovať iba potrebné, ale tak aby všetko bolo v pohode, mininimálne na dobu pokiaľ tam budete bývať. Hlavne zbytočne nefinancovať bývanie, ktoré chcete len na určitý prechodný čas, prípadne ho neskôr prenajímať.

3. Kúpa nehnuteľnosti na biznis. Väčšinou sa jedná o byty, ktoré sa niekoľko rokov prenajímajú a potom sa predajú. Tu ide len o imidž, funkčnosť a o znalecký posudok. Takže jednoduché opravy, estetika a lokalita. Nič viac a hlavne minimalizovať náklady.

Keďže toto je naša práca a zároveň hobby, tak Vám so všetkým radi poradíme a pomôžeme, aby ste predišli prípadným problémom a zbytočnému oddaľovaniu Vášho sna o krásnom novom bývaní.

 

TEŠÍME SA NA VÁS !